Detektory ALKOHOLU

Wybieramy alkomat

Zanim zakupimy alkomat trzeba się będzie poważnie zastanowić nad tym, co wybrać. Wybór jest bardzo duży i to wielki plus, ale czy to nam się będzie opłacało? Wiele osób wszystko przelicza sobie dokła czytaj więcej »

kombinezony ochronne

Ochrona całego ciała

Jeśli kupimy kombinezon wykonany przez profesjonalną firmę to można chodzić w nim przez długi czas i to całkowicie bezpiecznie. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne i trzeba mieć tego świadomość. Nie waż czytaj więcej »

odzież robocza

Jaką odzież stosować?

W wielu zawodach można stosować własną cywilną odzież. To na pewno jest łatwiejsze dla pracodawcy, który nie musi ponosić większych kosztów. Oczywiście nic nie ma za darmo i trzeba będzie pracownikom czytaj więcej »

ubrania robocze

Bezpieczna praca

W pracy zarabiamy pieniądze i bardzo często nie patrzymy na to czy wykonujemy swój zawód bezpiecznie czy jednak nie za bardzo. Szkoda, że właśnie w taki sposób do tego tematu podchodzimy, bo później czytaj więcej »

okulary ochronne

Jakie okulary kupić do ochrony?

Jeśli zastanawiacie się nad tym, jakie kupić okulary do ochrony oczu to pamiętajcie o tym, że zawsze trzeba sprawdzać ich parametry. Ceny okularów ochronnych są bardzo różne, bo ich przeznaczenie jes czytaj więcej »

ochraniacze słuchu

Praca w hałasie

Niestety są takie zawody, które wymagają pracy w dużym hałasie. Ktoś to musi robić i trzeba zadbać o to żeby ryzyko utraty słuchu zmniejszyć do minimum. W Polsce jest coraz lepiej z przepisami BHP i czytaj więcej »

APTECZKI

Zaopatrzenie do apteczki

W każdym domu powinna znajdować się dobrze wyposażona apteczka. To nie są jakieś wielkie koszty żeby mieć podstawowy asortyment, który może się przydać w każdej chwili. Jeśli nie nam to może sąsiad s czytaj więcej »

Kombinezony OCHRONNe

Gdzie kupić oryginalny kombinezon?

Wiele osób szuka kombinezonów w sklepach. Nie zawsze łatwo jest je dostać. Wszystko zależne będzie do tego, jakiego kombinezonu szukamy. Inaczej podchodzą do tego osoby, które pracują w domu chcą w o czytaj więcej »

detektory alkoholu

Alkomat w samochodzie

W niektórych krajach osoby uzależnione od alkoholu mają w samochodach specjalne urządzenia, które badają ich stan trzeźwości. Jeśli nie sprawdzą stanu trzeźwości albo nie będzie on zgodny z normami t czytaj więcej »

 

Praca w hałasie

ochraniacze słuchu

Niestety są takie zawody, które wymagają pracy w dużym hałasie. Ktoś to musi robić i trzeba zadbać o to żeby ryzyko utraty słuchu zmniejszyć do minimum. W Polsce jest coraz lepiej z przepisami BHP i coraz więcej osób jest świadomych zagrożeń. Jeszcze kilka lat temu można było często zobaczyć pracownika, który trzyma młot pneumatyczny w rękach i oczywiście nie ma ochraniaczy na uszy. To niesamowicie skrajna głupota, bo taka osoba po kilku dniach odczuje to na swoim słuchu. Tylko profesjonalne ochraniacze słuchu i to dobrze założone gwarantują zmniejszenie ryzyka. Jeśli wybieramy jakieś ochraniacze na swoje uszy to wybieramy to, co sprawdzone i pewne. Wtedy na pewno będziemy bardziej zadowoleni.

Gdzie kupować?

Kupić je można w specjalistycznych sklepach. Tam nie tylko dostaniemy dokładnie to, czego szukamy, ale również doradzą nam, jakie ochraniacze słuchu wybrać. To bardzo ważne żeby je kupić i żeby z nich korzystać. To nie jest tylko wydziwianie urzędników, ale dbanie o nasze zdrowie. Jeśli nie będziemy się do tego stosować to w razie utraty słuchu pretensje można mieć tylko i wyłącznie do siebie.

dobre ochraniacze słuchu

Warto o tym pamiętać, kiedy zaczniemy wszystkich obwiniać, bo nam się wydaje, że nam głuchota nie grozi. Wiele osób miało dokładnie takie samo podejście do tego tematu jak my i dzisiaj nie słyszą, albo mają częściowo uszkodzony słuch. Czy to było tego warte? Na pewno nie i lepiej nie iść w ich ślady zwłaszcza, że można w łatwy sposób chronić swoje uszy. Takie ochraniacze nie są drogie, ale za to są bardzo skuteczne.