Detektory ALKOHOLU

Wybieramy alkomat

Zanim zakupimy alkomat trzeba się będzie poważnie zastanowić nad tym, co wybrać. Wybór jest bardzo duży i to wielki plus, ale czy to nam się będzie opłacało? Wiele osób wszystko przelicza sobie dokła czytaj więcej »

kombinezony ochronne

Ochrona całego ciała

Jeśli kupimy kombinezon wykonany przez profesjonalną firmę to można chodzić w nim przez długi czas i to całkowicie bezpiecznie. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne i trzeba mieć tego świadomość. Nie waż czytaj więcej »

odzież robocza

Jaką odzież stosować?

W wielu zawodach można stosować własną cywilną odzież. To na pewno jest łatwiejsze dla pracodawcy, który nie musi ponosić większych kosztów. Oczywiście nic nie ma za darmo i trzeba będzie pracownikom czytaj więcej »

ubrania robocze

Bezpieczna praca

W pracy zarabiamy pieniądze i bardzo często nie patrzymy na to czy wykonujemy swój zawód bezpiecznie czy jednak nie za bardzo. Szkoda, że właśnie w taki sposób do tego tematu podchodzimy, bo później czytaj więcej »

okulary ochronne

Jakie okulary kupić do ochrony?

Jeśli zastanawiacie się nad tym, jakie kupić okulary do ochrony oczu to pamiętajcie o tym, że zawsze trzeba sprawdzać ich parametry. Ceny okularów ochronnych są bardzo różne, bo ich przeznaczenie jes czytaj więcej »

ochraniacze słuchu

Praca w hałasie

Niestety są takie zawody, które wymagają pracy w dużym hałasie. Ktoś to musi robić i trzeba zadbać o to żeby ryzyko utraty słuchu zmniejszyć do minimum. W Polsce jest coraz lepiej z przepisami BHP i czytaj więcej »

APTECZKI

Zaopatrzenie do apteczki

W każdym domu powinna znajdować się dobrze wyposażona apteczka. To nie są jakieś wielkie koszty żeby mieć podstawowy asortyment, który może się przydać w każdej chwili. Jeśli nie nam to może sąsiad s czytaj więcej »

Kombinezony OCHRONNe

Gdzie kupić oryginalny kombinezon?

Wiele osób szuka kombinezonów w sklepach. Nie zawsze łatwo jest je dostać. Wszystko zależne będzie do tego, jakiego kombinezonu szukamy. Inaczej podchodzą do tego osoby, które pracują w domu chcą w o czytaj więcej »

detektory alkoholu

Alkomat w samochodzie

W niektórych krajach osoby uzależnione od alkoholu mają w samochodach specjalne urządzenia, które badają ich stan trzeźwości. Jeśli nie sprawdzą stanu trzeźwości albo nie będzie on zgodny z normami t czytaj więcej »

 

Alkomat w samochodzie

detektory alkoholu

W niektórych krajach osoby uzależnione od alkoholu mają w samochodach specjalne urządzenia, które badają ich stan trzeźwości. Jeśli nie sprawdzą stanu trzeźwości albo nie będzie on zgodny z normami to samochód nie zostanie uruchomiony. Takie rozwiązania na pewno byłby dobre w Polsce. Problem z piciem i jazdą ma wiele osób, dlatego trzeba jakoś z tym sobie poradzić. Kobiety i mężczyzny nie traktują poważnie jazdy pod wpływem alkoholu i później dochodzi do bardzo poważnych w skutkach wypadków. Na reelekcje jest już za późno tak samo jak na naprawę wyrządzonych szkód. Można było zastanowić się nad tym wcześniej. Problem jest w tym, że osoby, które widzą, że pijani powodują takie wypadki nie przestają pić i jeździć. Mamy wiele kampanii, ale to niewiele zmienia i nadal mamy to, co mamy. Może zamontowane detektory alkoholu w samochodzie nie będą tanie, ale za to będą naprawdę skuteczne. Ktoś powie, ale zawsze pasażer może dmuchnąć i samochód można będzie odpalić. Niby tak, ale wtedy trzeba ustalić bardzo wysokie kary, jeśli taką osobę się złapie włącznie z zabraniem samochodu. Każdy zacznie się zastanawiać, komu pożycza samochód, bo jeśli złapią go po pijanemu to samochód straci.

Sklepy z detektorami alkoholu

W Polsce potocznie zwane alkomaty stały się modne. Trochę to dziwne, że wiele osób je kupuje, ale tak naprawdę wielu kierowców nadal jeździ pod wpływem alkoholu. Do alkoholu dochodzą jeszcze narkotyki i problem robi się bardzo, ale to bardzo poważny. Przepisy są tak skonstruowane żeby nie szkodziły za mocno osobie złapanej po pijanemu. Wiele osób z tych, które zarabiają były łapane wiele razy przez policje. Mają zakaz prowadzenia samochodu, ale czy to coś zmienia? Wybierając detektor alkoholu warto sprawdzać jego jakość.

dobre detektory alkoholu

Zawsze cena idzie w parze z jakością. W tym przypadku bardziej przekłada się nie tyle na jakość wykonania, co na dokładność pomiarów. W przypadku firm, które chcą dokładnie wiedzieć czy pracownik jest pijany czy trzeźwy takie dokładnie pomiary są bardzo ważne. Jeśli mamy swój własny alkomat to nie zastanawiamy się aż tak bardzo nad tym czy pokazuje trochę gorzej. Wiemy, że mamy alkohol we krwi i to oznacza, że nie możemy się ruszać z domu, a na pewno nie możemy iść do pracy i jeździć samochodem. Jeśli nie wiemy, jaki detektor będzie najlepszy to warto zastanowić się nad wybraniem jakiegoś konkretnego sklepu internetowego. Tam można o każdym urządzeniu poczytać, a w razie potrzeby można będzie zapytać sprzedawcę, co nam oferuje i ile trzeba będzie za to zapłacić.